18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Po prostu Polska...

Objawienie w Parczewie. Sprzedają "liście z cudownego drzewa"

22.05.2023  15:03
Objawienie w Parczewie. Sprzedają liście z cudownego drzewa na Allegro
Objawienie w Parczewie. Sprzedają liście z cudownego drzewa na Allegro Fot: AGENCJA SE/East News

Cud w Parczewie. Katolicy uważają rzekome objawienie i Matkę Boską na drzewie niemal za objawienie Fatimskie. Na Allegro można już kupić „liść z cudownego drzewa”.

Cud i objawienie w Parczewie. Emocje wśród katolików nie stygną. Modlą się pod cudownym drzewem nawet w trakcie deszczu i śpiewają tekst „Barki”… i jak to w Polsce, ktoś postanowił na tym, zarobić. Na Allegro wystawiono liść, którzy rzekomo pochodzi z cudownego parczewskiego drzewa.

Objawienie w Parczewie. Na sprzedaż liście z cudownego drzewa

Przy drzewie stoją znicze i kwiaty. Ludzie klęczą przed rzekomo twarzą Matki Boskiej. Porządku pilnują policjanci. Spodziewamy się wkrótce pierwszych pielgrzymem do Parczewa.

Wierzę, że to objawienie. O wszystkim dowiedziałam się od znajomych i wyszłam z domu. To znak opatrzności bożej – mówiła mediom jedna z kobiet modląca się pod drzewem.

Jeśli ktoś chce poczuć tego miejsca, a nie może pojawić się w Parczewie, może kupić liść z maryjnego drzewa w Parczewie. Cena wywoławcza to jedynie 6 złotych.

Wystawiam na licytację świeży, prawdziwy i zapakowany w lokalną gazetę liść ze świętego drzewa w Parczewie. Liść jest świadkiem rzeczy przedziwnych. Jedyny w swoim rodzaju, ma wartość magiczną. Całość kwoty zostanie przekazana na rzecz stowarzyszenia wspierającego psychiatrię dziecięcą na Lubelszczyźnie

- brzmi treść ogłoszenia na Allegro. (parczew24)

Ksiądz kanonik Jacek Świątek, rzecznik prasowy Diecezji Siedleckiej zapowiedział, że w sprawie objawienia w Parczewie nie będzie prowadzone postępowanie kanoniczne.

Cud w Polsce. Papież trysnął

Czy dziwi nas Maryja na drzewie i sprzedaż liści? Ani trochę! Przypominamy, że niedawno z pomnika papieża wytrysnęła woda z kanalizacji. Natychmiast w sprzedaży pojawiła się uzdrawiająca woda z papieża.

Polska. Po prostu Polska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także