18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To nie Australia, to Polska!

Obrzydliwy, gigantyczny robak na klatce schodowej w Łodzi

22.07.2019  10:17
Obrzydliwy, gigantyczny robak na klatce schodowej w Łodzi
Obrzydliwy, gigantyczny robak na klatce schodowej w Łodzi Fot: Facebook/@Straż Miejska w Łodzi

Gdybyście zobaczyli coś takiego na swojej klatce schodowej, na pewno cofnęlibyście się do domu, niezależnie od poczucia obowiązku. Jeden z budynków w Łodzi zaatakował ogromy, obrzydliwy robak.

Na jednej z Łódzki klatek schodowych zadomowił się gigantyczny robak. Nic dziwnego, że mieszkańcy kamienicy przy ul. Wigury udokumentowali pojawienie się u nich "w gościnie" tego nietypowego stworzenia.

Gigantyczny owad na łódzkiej klatce schodowej

Na miejsce wezwano Eko Patrol Straży Miejskiej. Jak się okazało był to patyczak rogaty i najprawdopodobniej uciekł z czyjejś hodowli. Niektórych ludzi zachwycają tego typu stworzenia, ale z pewnością przeciętny mieszkaniec kamienicy był bliski zawału, kiedy zobaczył owada. 

Władze zaapelowały, by szczelniej zabezpieczać swoje terraria, jeśli ktoś decyduje się na hodowlę takich żyjątek. W internecie opublikowano zdjęcia stworzenia - wszyscy mają nadzieję, że jego właściciel się odnajdzie. 

Patyczak rogaty jest owadem z rzędu straszyków. Swoim wyglądem przypomina gałązki i w środowisku naturalnym potrafi wtopić się w otoczenie. Występuje w Wietnamie. Samice tego gatunku nawet do 10 cm długości, a samce do ok. 7 cm.

Przeczytaj więcej
Komentarze