18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poczwórne szczęście

W Polsce urodziły się czworaczki! Aż 20 osób było przy porodzie

17.11.2022  13:40
Opole: Na świat przyszły czworaczki!
Opole: Na świat przyszły czworaczki! Fot: Ratchat/Shutterstock

Natura jest niesamowita, a szczególnie mocno przekonali się o tym mieszkańcy Opola. To w tym malowniczym mieście na świat przyszły czworaczki. W szpitalu powstało przez to niezłe zamieszanie.

Przy porodzie czworaczków asystowało aż 20 osób! W Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii na świat przyszły czworaczki. Maluchy pojawiły się na świecie w niedzielę, 25 września, jednak placówka przekazała tę radosną nowinę dopiero 15 listopada.

Opole: Na świat przyszły czworaczki!

Wszystko dlatego, że każdy troszczył się o zdrowie i życie maluszków, a także chciał zapewnić należną prywatność ich rodzicom. Szczęśliwie narodzeni chłopcy są wcześniakami i wciąż znajdują się pod opieką medyków.

Każdy z rodzących się moich synków miał swojego lekarza neonatologa i dwie położne. Razem z mężem jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wydać na świat tak cudownych i zdrowych chłopców

– mówiła dumna mama maluszków, pani Bożena.

W opolskim szpitalu powitano na świecie czterech chłopców: Antosia (1400 g), Janka (1 600 g), Olusia (1 120 g) oraz Stasia (970 g)"Długo staraliśmy się o dziecko. O tym, że powinniśmy się przygotować na narodziny czworga dzieci dowiedzieliśmy się wcześnie. Było to dla nas zaskoczenie, ale także ogromna radość" - dodaje pani Bożena.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a ich synkom życzymy dużo zdrowia i szczęścia w życiu.

logo Tu się dzieje