18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostre komentarze Pawłowicz po ataku na prezydenta. Oskarża Owsiaka

Redakcja
14.01.2019  09:59
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i atak nożownika na WOŚP. Chociaż jego stan zdrowia jest ciężki, Krystyna Pawłowicz postawiła na ostre wypowiedzi na Twitterze
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i atak nożownika na WOŚP. Chociaż jego stan zdrowia jest ciężki, Krystyna Pawłowicz postawiła na ostre wypowiedzi na Twitterze Fot: Facebook.com/Krystyna Pawłowicz

Podczas 27. Finału WOŚP nastąpił atak nożownika. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz walczy o życie, jego stan zdrowia jest ciężki. Tymczasem Krystyna Pawłowicz (PiS) przypuściła atak na WOŚP i Owsiaka na Twitterze.

Atak nożownika na prezydenta Adamowicza to dla niektórych pretekst do krytycznych komentarzy pod adresem WOŚP  jak i samego rannego polityka. Krystyna Pawłowicz deklarowała, że wycofa się z polityki, ale najwyraźniej nie wycofała się z ostrego komentowania na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Atak na prezydenta Adamowicza - oświadczenie zespołu Blue Cafe

Krystyna Pawłowicz - ostre wypowiedzi

Po ataku na Adamowicza głos zabrali czołowi politycy w Polsce. Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że chociaż miał odmienne poglądy od ofiary nożownika, to prosi o modlitwę. Posłanka Pawłowicz postanowiła skrytykować Owsiaka.

ZOBACZ TEŻ: To on zaatakował nożem prezydenta! Wiadomo, kim jest Stefan W.

Stwierdziła, że Jerzy Owsiak wzbudza w Polakach negatywne emocje, szerzy nienawiść i poniża innych. Jej zdaniem szef WOŚP powinien odejść dla dobra ludzi i ich bezpieczeństwa. Po fali hejtu kontrowersyjny wpis na Twitterze zniknął.

Przypominamy, że Owsiak i Pawłowicz spotkali się w sądzie z powodu kontrowersyjnej wypowiedzi tego pierwszego na Woodstocku. Zalecał posłance uprawianie seksu, by poukładało jej się w głowie. Ona twierdzi, że chciał odegrać się za to, że krytykowała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TEŻ: Twórca Gadu-Gadu atakuje Owsiaka. "Największy szkodnik"