18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Palikot i atak na Magdalenę Ogórek. "Ale co robić z k*rwą?"

Redakcja
04.02.2019  11:55
Atak na Magdalenę Ogórek przed TVP. Janusz Palikot i ostra wypowiedź na Twitterze - pojawiły się przeprosiny. Były poseł zapłąci pieniędze na cel charytatywny?
Atak na Magdalenę Ogórek przed TVP. Janusz Palikot i ostra wypowiedź na Twitterze - pojawiły się przeprosiny. Były poseł zapłąci pieniędze na cel charytatywny? Fot: Facebook.com/Twój Ruch, Magdalena Ogórek

Atak na Magdalenę Ogórek przed siedzibą TVP. W jej obronie stanęło wielu dziennikarzy i polityków. Tymczasem Janusz Palikot zachował się wulgarnie i teraz za to zapłaci.

Magdalena Ogórek została obrzucona wyzwiskami pod siedzibą telewizji. Grupa ludzi próbowała uniemożliwić jej odjazd i miała nawet uszkodzić jej samochód. Dziennikarka Dominika Wielowieyska na Twitterze napisała, że zajście miało charakter linczu.

Janusz Palikot odpowiedział na post dziennikarki wyjątkowo ostro. Później sam stwierdził, że przesadził.

Ale co robić z kur*ą? – zapytał Palikot na Twitterze.

Palikot wpis usunął, ale w internecie nic nie ginie. Spotkała go fala krytyki, więc przeprosił za obraźliwą wypowiedź. Zadeklarował, że jest gotowy zapłacić 5 tys. złotych na wybrany przez Ogórek cel. Twierdzi, że to co zrobił, nie powinno się wydarzyć.

ZOBACZ TEŻ: Biedroń i obietnice wyborcze. Powiedział, ile miliardów wyda, gdy dojdzie do władzy