18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mistrz parkowania z Radomia. Złamał prawo i... zasady fizyki

Redakcja
11.02.2019  14:05
Te kierowca powinien być gwiazdą w filmach typu "najgorsze parkowanie" lub "smieszne parkowania" albo "najgorsi kierowcy". Radom i parking w nietypowym miejscu
Te kierowca powinien być gwiazdą w filmach typu "najgorsze parkowanie" lub "smieszne parkowania" albo "najgorsi kierowcy". Radom i parking w nietypowym miejscu Fot: Facebook.com/Kierowcy w Radomiu

Nieprawidłowe parkowanie w tym przypadku to mało powiedziane. Policja z Radomia pokazała szokujące zdjęcie. Ten kierowca to „wirtuoz” parkowania.

Radom. Betonowe zapory blokujące miejsce do parkowania to… świetne miejsce do parkowania. Pewien kierowca wjechał na nie i zostawił tam swój samochód.

Osobowy peugeot został znaleziony w niedzielę rano. Kierowca przy okazji uszkodził też stojak rowerowy oraz kiosk.

Na Facebooku na profilu Kierowcy w Radomiu poinformowano, że kierowca zblokował przy okazji częściowo pas ruchu przy Radomskim Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia”. Samochód został odstawiony na parking w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca.

Komenda Miejska Policji w Radomiu zabezpieczyła nagrania wideo z monitoringu. Prawdopodobnie wyjaśni się, dlaczego kierowca uciekł i wyraźnie nie chciał spotkać się z policjantami. Czyżby miał coś więcej na sumieniu, niż tylko nieprawidłowe parkowanie?

Przeczytaj więcej
Komentarze