Pawłowicz chce pozbyć się gejów z Polski. "Będzie procedura"

Redakcja
26.02.2019  10:13
Krystyna Pawłowicz (PiS) w mediach społecznościowych i nowe szokujące "najlepsze" wypowiedzi do "the best of". Tym razem jej cel to homoseksualiści i leczenie
Krystyna Pawłowicz (PiS) w mediach społecznościowych i nowe szokujące "najlepsze" wypowiedzi do "the best of". Tym razem jej cel to homoseksualiści i leczenie Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz i jej komentarze oraz wypowiedzi niejednokrotnie wywołały skandale. Teraz dodała kolejną perełkę do swojego „the best of”. Poruszyła temat jakim jest homoseksualizm, a konkretnie jego leczenie.

Krystyna Pawłowicz znowu atakuje w mediach społecznościowych. Deklaracja LGBT, którą podpisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, wyraźnie nie przypadła jej do gustu. Naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski poruszył temat homoseksualizmu i otrzymał ostrą odpowiedź.

Krystyna Pawłowicz odpisała, że dla homoseksualistów będzie procedura leczenia. Tweet wkrótce został usunięty, ale w internecie nic nie ginie.

Jak przypomina pudelek.pl, Pawłowicz kilka lat temu złożyła już w tej sprawie interpelację poselską. Jej zdaniem homoseksualizm powinno się leczyć. Zasugerowała również „gejom-celebrytom”, by najlepiej w ogóle się nie pokazywali.

pawłowicz homo
Czytaj także