18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Temat rzeka

W Warszawie ostro się leje. Rura nie wytrzymała

Wojciech Kozicki
12.06.2019  11:36
Warszawa i poważna awaria wodociągowa - pękła rura przy parku Skaryszewskim
Warszawa i poważna awaria wodociągowa - pękła rura przy parku Skaryszewskim Fot: Twitter.com/TVN Warszawa

Warszawa i poważna awaria wodociągowa. 12 czerwca przed południem pękła rura z zimną wodą przy parku Skaryszewskim (Praga Południe). Okolica jest całkowicie zalana.

W wielu miejscach w Polsce po przejściu wtorkowego kataklizmu ulice i budynki są zalane po burzach i ulewach. Tymczasem w środę w Warszawie nastąpiło pęknięcie rury wodociągowej, zalewane są uliczki i chodniki. 

TVN24 podaje, że pęknięcie nastąpiło przy parku Skaryszewskim od strony alei Waszyngtona, między Kinową a Międzynarodową. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że jego pracownicy już analizują przyczynę awarii. Nie wiadomo kiedy zostanie usunięta. Na miejscu jest także straż pożarna.

Warszawa - tramwaje i możliwe utrudnienia w ruchu

Okolica jest coraz bardziej zalewana. Istnieje ryzyko, że pod wodą znajdzie się pobliskie torowisko i przestaną jeździć tramwaje. Z rury wypływa nie tylko woda, ale również kamienie i kostka brukowa.

Przeczytaj więcej
Komentarze