18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat trwa

Pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak. Jest w bardzo złym stanie

20.08.2019  09:59
Pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak. Jest w bardzo złym stanie
Pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak. Jest w bardzo złym stanie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Na Instagramie pojawiła się pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak na morze komentarzy pojawiających się w sprawie jej męża. Widać, że nie jest dobrze. 

Kiedy potwierdziły się przerażające informacje, że zaginionym na jeziorze Kisajno 39-latkiem faktycznie jest Piotr Woźniak-Starak - wszyscy wstrzymaliśmy oddech. Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny.

Do tej pory żona milionera - prezenterka TVN Agnieszka Woźniak-Starak nie reagowała na to, co dzieje się w mediach. W żaden sposób nie skomentowała burzy, która rozpętała się w komentarzach pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie. Teraz jest pierwsza reakcja z jej strony.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła zdecydowane kroki

Dziennikarka wyłączyła możliwość komentowania postów na jej profilu. Poza tym, że fani wypisywali wyrazy współczucia i zapewnienia o modlitwie - pojawiały się też rozmaite, wyjątkowo niesmaczne w tym momencie hejty. 

Jak twierdzą anonimowo osoby z otoczenia Agnieszki, może być ona w bardzo złym stanie - tak samo z resztą, jak cała rodzina zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. 

Rodzina jest załamana, rodzice w szoku. Agnieszka też w bardzo złej kondycji. Wszyscy modlimy się, aby ta sytuacja skończyła się dobrze, ale nadzieja jest coraz mniejsza - informuje źródło Faktu.

W sprawie pojawiają się również rozmaite niejasności, takie jak chociażby to, że był on na jeziorze w towarzystwie tajemniczej 27-latki, której udało się dopłynąć na brzeg. Poszukiwania trwają, chociaż z każdą minutą maleje nadzieja na szczęśliwe rozwiązanie tej sprawy. 

Rodzina jest załamana, rodzice w szoku. Agnieszka też w bardzo złej kondycji. Wszyscy modlimy się, aby ta sytuacja skończyła się dobrze, ale nadzieja jest coraz mniejsza - podało dalej źródło tabloidu.

Przeczytaj więcej
Komentarze