18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat rodziny trwa

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Konieczna będzie sekcja zwłok

22.08.2019  15:31
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Konieczna będzie sekcja zwłok
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Konieczna będzie sekcja zwłok Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Dziś rano znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Po wstępnych oględzinach zwłok zdecydowano, że konieczna będzie sekcja. Trudno sobie wyobrazić, co w tej chwili przeżywa rodzina zmarłego. 

Piotr Woźniak-Starak został znaleziony martwy w jeziorze Kisajno. Po kilkudniowej akcji poszukiwawczej okazało się, że w czasie tajemniczego wypadku z udziałem motorówki milionera - doszło do najgorszego. W sprawie wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Konieczna będzie sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina zmarłego nie zabiera na razie głosu w sprawie. Wiadomo jedynie, że po znalezieniu ciała doszło do wstępnych jego oględzin i identyfikacji zwłok. Aby poznać więcej odpowiedzi na temat tego, co tak naprawdę wydarzyło się na jeziorze Kisajno i z jakiego konkretnie powodu Woźniak-Starak stracił życie - konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok. 

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na polecenie prokuratury, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym zakładzie medycyny sądowej - mówił rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny. 

Wiemy, że żona milionera znajduje się aktualnie w bardzo złym stanie. Współczujemy szczególnie tego, że wciąż nie ma na horyzoncie szans na zakończenie tej sprawy i spokojne, choć trudne, przeżywanie żałoby. 

Czytaj także