18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczny finał

Piotr Woźniak-Starak nie żyje? MSWIA: znaleziono ciało

22.08.2019  09:06
Piotr Woźniak-Starak nie żyje? MSWIA: znaleziono ciało
Piotr Woźniak-Starak nie żyje? MSWIA: znaleziono ciało Fot: Planeta.pl

Wiceszef MSWiA podał tragiczną informację. Najprawdopodobniej odnaleziono ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania miliardera Piotra Woźniaka-Staraka najprawdopodobniej przyniosły tragiczny rezultat. Nad jeziorem Kisajno odnaleziono ciało mężczyzny. Możliwe, że to poszukiwany od niedzieli producent filmowy.

O sprawie informuje sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Jarosław Zieliński.

Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione - napisał na Twitterze.

Więcej informacji wkrótce

Zaginięcie Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Wraz z 27-letnią, tajemniczą kobietą wybrał się na przejażdżkę po jeziorze motorówką. Wcześniej miał zjeść kolację z rodziną, po czym w jego domu miało dojść do ostrej kłótni o kelnerkę.

Woźniak-Starak i 27-latka w środku nocy udali się na rejs motorówką. Chwilę wcześniej miliarder wyjątkowo odprawił ochronę. W czasie manewru na jeziorze para wpadła do wody. Kobieta zdołała dopłynąć do brzegu. Starak zaginął.
Co ciekawe, 27-latka nie poinformowała służb o zaginięciu towarzysza. Krążącą po jeziorze łódź dostrzegli turyści, którzy poinformowali policję. Ta jednak długo nie reagowała na ich wezwania.

W poszukiwania, które rozpoczęto w niedzielę nad ranem, zaangażowano płetwonurków ze specjalistycznym sprzętem i Wojska Ochrony Terytorialnej. Rodzina miliardera wynajęła dodatkowo prywatnych detektywów.

Przeczytaj więcej
Komentarze