18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Przełom w poszukiwaniach Staraka? Znaleziono ważny ślad

Wojciech Kozicki
20.08.2019  11:36
Piotr Woźniak-Starak i nowe informacje - znaleziono ślad na motorówce
Piotr Woźniak-Starak i nowe informacje - znaleziono ślad na motorówce Fot: TRICOLORS/East News

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany kolejną dobę, a do mediów docierają nowe informacje w sprawie wypadku na motorówce. Służby natrafiły na ważny ślad – czy to przełom w poszukiwaniach?

Piotr Woźniak-Starak w weekend zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach, a media podają, że wpadł do wody podczas manewru skręcania. Poszukują go m.in. Wojska Obrony Terytorialnej oraz specjalna firma wynajęta przez jego rodzinę. Tymczasem na motorówce odnaleziono bardzo ważny ślad.

„Fakt” nieoficjalnie podaje, że zbadano śrubę motorówki Woźniaka-Staraka i znaleziono na niej jego włosy. Istnieje więc podejrzenie, że wpadając do wody uderzył się w głowę o część łodzi.

Media donoszą, że Woźniak-Starak na motorówce spędzał czas z tajemniczą kobietą i zwolnił swoich ochroniarzy. Jeden z nich po zaginięciu przełożonego obwiniał się i miał podjąć próbę samobójczą. Wiadomo, że kobieta zdołała o własnych siłach dopłynąć do brzegu.

Przeczytaj więcej
Komentarze