18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piotr Woźniak Starak poszukiwany. Policja mówi o znalezieniu ciała

19.08.2019  14:55
Piotr Woźniak Starak poszukiwany. Policja mówi o znalezieniu ciała
Piotr Woźniak Starak poszukiwany. Policja mówi o znalezieniu ciała Fot: PWSAWS/Instagram

Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy i mąż prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak (Szulim), zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Policja zdradza szczegóły swoich działań.

Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak wypoczywał w willi nad jeziorem Kisajno i w nocy z soboty na niedzielę postanowił popływać motorówką. Mężczyźnie towarzyszyła tajemnicza 27-latka, która, choć jej przyjaciel zniknął, nie zgłosiła zaginięcia.

Najczarniejszy scenariusz

39-latek miał spaść z motorówki około godziny 2 w nocy, od godziny 4 nad ranem w niedzielę, trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania milionera. Co się z nim stało? Policja przyznaje, że może już nie żyć.

Pojawiają się różne tezy i założenia. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie, ale bierzemy też pod uwagę, że możemy odnaleźć ciało mężczyzny. Szukamy do skutku

- powiedziała w rozmowie z wp.pl asp. Iwona Chruścińska.

Szukają igły w stogu siana

Policja donosi, że w poszukiwania zaangażowano wszystkie dostępne siły, łącznie ze specjalistycznym sprzętem.

Jezioro Kisajno przeszukują teraz płetwonurkowie wyposażeni w specjalistyczny sprzęt. Wszystko rozwija się z godziny na godzinę - mówi Chruścińska.

Do akcji włączono policyjny patrol wodniaków. Są też funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, strażacy z Giżycka i płetwonurkowie. Są wyposażeni w sonar i wodnego robota - dodaje.

Poszukiwaniami objęto bardzo rozległy teren, jednak policja skupia się głównie na okolicach miejscowości Fuleda - to stamtąd przyszło pierwsze zgłoszenie o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka.

Przeczytaj więcej
Komentarze