18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szanse maleją

Poszukiwania miliardera jeszcze większe. Trwa wyścig z czasem

19.08.2019  18:21
Poszukiwania miliardera jeszcze większe. Trwa wyścig z czasem
Poszukiwania miliardera jeszcze większe. Trwa wyścig z czasem Fot: aga_wozniak_starak/Instagram

Miliarder Piotr Woźniak-Starak wciąż nie został odnaleziony. Poszukiwania producenta filmowego zostały rozszerzone. Do akcji włączyły się kolejne służby.

Czy Piotr Woźniak-Starak żyje? Gdzie jest? Te pytania zadaje dziś sobie cała Polska. Miliarder, producent filmowy, mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak, miał pływać w środku nocy motorówką. Towarzyszyła mu tajemnicza kobieta. Oboje wpadli do wody, kobiecie udało się dopłynąć na brzeg, mężczyzna zaginął.

Poszukiwania rozszerzone

Choć służby coraz głośniej mówią o tym, że szanse na znalezienie Woźniaka-Staraka żywego maleją, ciągle mają nadzieję na szczęśliwe zakończenie akcji. W trwające drugi dzień poszukiwania zaangażowano płetwonurków ze specjalistycznym sprzętem.

Do akcji włączono policyjny patrol wodniaków. Są też funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, strażacy z Giżycka i płetwonurkowie. Są wyposażeni w sonar i wodnego robota

- informowała asp. Iwona Chruścińska.

Teraz w akcję poszukiwawczą włączyły się kolejne służby. Poza jeziorem Kisajno, przeszukiwane jest również jego wybrzeże i zarośla wokół akwenu. Zajmą się tym żołnierze Wojsk Ochrony Terytorialnej.

Żołnierze mają przeczesywać linię brzegową pieszo

- powiedziała wp.pl Chruścińska.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Starka potrwają co najmniej do zachodu słońca - po zmroku zostaną najprawdopodobniej zawieszone.

logo Tu się dzieje