18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piotr Żyła i wyjątkowo trudny wywiad. "Chyba go podku*wiłeś" [WIDEO]

Redakcja
26.11.2018  16:07
Piotr Żyła i zabawny wywiad - zaskakujące odpowiedzi, a raczej... ich brak
Piotr Żyła i zabawny wywiad - zaskakujące odpowiedzi, a raczej... ich brak Fot: Youtube.com/Skijumping

Piotr Żyła kontra media. 25 listopada skoczek okazał się wyzwaniem dla dziennikarza przeprowadzającego wywiad, bo nie mówił prawie wcale. Wideo ukazało się na youtube.com na kanale Skijumping i uzyskało w niecałe 2 dni ponad 46 tys. wyświetleń. Jednak nie wszyscy uważają to nagranie za śmieszne. 

Skoki narciarskie i zawody w Finlandii (Puchar Świata). Na skoczni Ruka Kuusamo pierwsze miejsce zdobył Ryoyu Kobayashi. Na drugim miejscu uplasował się Niemiec Andreas Wellinger. Kamil Stoch zdobył trzecie miejsce.

Piotr Żyła - skoki, wyniki i wywiad

Piotr Żyła zajął w konkursie 5 miejsce. Być może liczył na więcej i jest rozczarowany, bo po zawodach okazał się „małomówny”.

Piotrek powinien grać w kabaretach po zakończeniu kariery – uważa Humorem jest. (youtube.com/Skijumping)

Ta rozmowa z Piotrkiem przypomina mi moje 90 procent rozmów z kobietami na Tinderze – zwierzył się Arnold Boczek. (youtube.com/Skijumping)

Jak rozmowa z upośledzonym przedszkolakiem. To nie jest śmieszne, tylko żałosne – uważa Lumperator. (youtube.com/Skijumping)

Piotrek ewidentnie przeżywa jakąś fazę, wystarczy spojrzeć na rysunki na Insta. Gdyby nie był taki głupi, doszukiwałbym się teorii spiskowej. Tutaj go chyba czymś podku*wiłeś, bo dla TVP był milszy – napisał Samuel. (youtube.com/Skijumping)

Piotr Żyła - skok w bok i rozwód

A może po prostu nie był w humorze z powodu rozwodu? Jak podaje viva.pl, Piotr i Justyna Żyła definitywne się rozstali. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej orzekł rozwód za porozumieniem stron. Czy to oznacza, że medialna wojna Żyłów dobiegła końca? Do tej pory Justyna oskarżała go o zdradę, a nawet "naplucie w twarz", opublikowała wiadomości od jego rzekomej kochanki.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła nago w Playboyu

Piotr Żyła - trudny i zabawny wywiad:

Piotr Żyła - śmiech i śmieszna odpowiedź:

Piotr Żyła - TOP 10 -zabawne wpadki i wypowiedzi:

Przeczytaj więcej
Komentarze