18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spóźniony pociąg i przeterminowane łakocie

PKP częstowało pasażerów przeterminowanymi batonikami

12.03.2019  15:25
PKP częstowało pasażerów przeterminowanymi batonikami
PKP częstowało pasażerów przeterminowanymi batonikami Fot: wikipedia

Gigantyczne opóźnienia w weekendowym rozkładzie jazdy PKP wciąż odbijają się szerokim echem. Pasażerowie nie dość, że przez kilka godzin siedzieli uwięzieni w wagonach, to jeszcze w ramach zadośćuczynienia otrzymali…przeterminowane batoniki.

Kolejowy armagedon, który wydarzył się w weekend, spowodowany był głównie przez przechodzące nad Polską wichury. Te zerwały trakcję kolejową na trasie Warszawa Choszczówka – Legionowo oraz Świercze - Nasielsk. To z kolei spowodowało gigantyczne opóźnienia sięgające nawet 7 godzin.

 

PKP przeprasza przeterminowanymi batonikami

PKP w takich sytuacjach ma obowiązek zatroszczyć się o pasażerów, którzy na wiele godzin utknęli w pociągach bądź na dworcach. Zaczęto więc częstować pasażerów batonikami. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że okazały się one przeterminowane o pół roku.

 Podziwiam żelazną konsekwencję PKP, bo na pocieszenie przyniesiono nam przeterminowaną Princessę - napisał na swoim koncie na Twitterze jeden z internautów 

 Wpis zobrazował zdjęciem „poczęstunku” z widoczną datą przydatności do spożycia.

logo Tu się dzieje