18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na środę. Lekki mróz i trochę słońca. Będzie też ślisko

Redakcja
30.01.2019  08:22
pogoda środa
pogoda środa Fot: PxHere

W środę możemy spodziewać się przelotnych opadów i przejściowych przejaśnień. IMGW po raz kolejny ostrzega przed oblodzonymi drogami.

Pogoda w środę nie przyniesie nam większych zaskoczeń. W całej Polsce czeka nas zachmurzone niebo, z którego przelotnie padać będzie śnieg. Najwięcej spodziewać się go możemy w centrum i na wschodzie Polski.

Możliwe są też większe przejaśnienia. Słońce najdłużej zagości dziś na niebie na północy i południu kraju. Chwilowo zobaczymy je też w pozostałych regionach.

Temperatury w środę umiarkowane, od -1 do 2 stopni Celsjusza. Najzimniej w Suwałkach, Olsztynie i Zakopanem -1 stopień. 0 w Gdańsku, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Łodzi, Przemyślu, Katowicach i Jeleniej Górze. 2 stopnie we Wrocławiu i Szczecinie. W pozostałych regionach maksymalnie 1 stopień Celsjusza.

Wiatr w środę słaby i umiarkowany. Mocniej, porywiście, powieje dziś w Sudetach. Tam wiatr powodować może zawieje i zamiecie śnieżne.

Przeczytaj więcej
Komentarze