18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piątek bardzo mroźny i mocno śnieżny. Możliwe zawieje i zamiecie

Redakcja
25.01.2019  08:29
pogoda piątek mróz śnieg zawieje zamiecie

Piątek to kolejny bardzo mroźny, zimowy dzień. W całej Polsce będzie dziś pochmurno, prawie wszędzie mocno sypnie śniegiem.

Od rana w piątek dość mroźno i sytuacja ta utrzyma się przez kolejne godziny. Temperatury w całym kraju nie przekroczą 0 stopni Celsjusza.

Najcieplej dziś w okolicach Opola, Wrocławia i Szczecina, tam tylko -3 stopnie. W Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Jeleniej Górze i Zielonej Górze -4 stopnie. Podobnie w Krakowie i Katowicach

Do pięciu kresek na minusie temperatura spadnie w Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Kielcach i Warszawie. -6 stopni termometry pokażą w Zakopanem i Przemyślu, a także w Białymstoku, Lublinie i Olsztynie. Najzimniej w Suwałkach, tam w ciągu dnia nawet -8 stopni Celsjusza.

Intensywne opady śniegu. Możliwe zawieje i zamiecie

Śnieg spadnie dziś w prawie całym kraju. W północno-zachodniej części Polski możemy spodziewać się przejaśnień. W pozostałych regionach zachmurzenie będzie całkowite - tam też pojawi się najwięcej śniegu.

Najmocniej sypać dziś będzie na wschodzie kraju. Mieszkańcy Podlasia zmierzą się dziś z nieustającymi, dość intensywnymi opadami.

Wiatr w piątek słaby bądź umiarkowany. Na północnym wschodzie Polski porywisty, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Przeczytaj więcej
Komentarze