18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nekrolog wyciska łzy

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina ma prośbę

Wojciech Kozicki
26.08.2019  07:32
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - milioner zostanie na Mazurach
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - milioner zostanie na Mazurach Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Piotr-Woźniak Starak nie żyje. 39-latek został odnaleziony kilka dni po wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wiadomo już kiedy odbędzie się pogrzeb.

Piotr-Woźniak Starak zginął ma Mazurach, a poszukiwania zakończono 22 sierpnia o czym poinformowało w mediach społecznościowych Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ciało zlokalizowała Grupa Specjalna Płetwonurków RP, a w prasie pojawił się już nekrolog i podano informacje o pogrzebie.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 19:00. Następnego dnia urna z prochami milionera trafi do miejscowości Fuleda na Mazurach, gdzie znajduje się posiadłość Staraków. Ich zdaniem była to „najbardziej udana scenografia w życiu Piotra”.

Rodzina prosi, by nie składać kondolencji po mszy żałobnej. Sugerują, by zamiast przynosić kwiaty, składano ofiarę na szczytny cel.

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci – napisano w nekrologu podpisanym przez rodzinę Piotra Woźniaka-Staraka.

Czytaj także