18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie zostanie pochowany?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Poruszające zdjęcia

29.08.2019  19:36
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - do sieci trafiły zdjęcia z mszy
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - do sieci trafiły zdjęcia z mszy Fot: Piotr Molecki/East News

Piotr Woźniak-Starak został pożegnany przez rodzinę i przyjaciół. Pogrzeb odbył się 29 sierpnia o godzinie 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej. Wciąż nie wiadomo gdzie spocznie tragicznie zmarły producent filmowy.

Trwa pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka, a do internetu trafiły zdjęcia łamiące serce. We mszy wzięli udział m.in. jego żona Agnieszka Woźniak-Starak oraz siostra Julia.  Na zdjęciach widoczni są także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Edward Miszczak,Magdalena Boczarska z Mateuszem Banasiukiem, Karolina Ferenstein-Kraśko ,Krzysztof Kraśko, Zofia Ślotała, Xawery Żuławski, Kamil Haidar, Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki, Anna Lewandowska oraz Alicja Bachleda-Curuś.

Piotr przede wszystkim pozostawał ukochanym synem dla swoich rodziców i ukochanym bratem dla swojego rodzeństwa. Był wypróbowanym przyjacielem dla swoich współpracowników. Dobrym znajomym, na którego mogli liczyć. Był człowiekiem, który kochał życie, a życie kochało jego. Gdybyśmy się tylko na tym zatrzymali, to byłaby tylko część prawdy o Piotrze. W pewien sposób jakby całym sobą wierzył, że dobro raz uczynione, wraca zwielokrotnione. Nic więc dziwnego, ze tak wielu z nas mogło się cieszyć jego obecnością. Piotrek był pełen energii i życia - powiedział ksiądz koncelebrujący mszę. ("Super Express")

Wciąż nie wiadomo, gdzie spocznie urna z prochami 39-letniego producenta filmowego. Media podały, że Piotr Woźniak-Starak na prośbę rodziny miał być pochowany na Mazurach w rodzinnej posiadłości Fuleda. Sanepid odniósł się do tych informacji i twierdzi, że byłoby to niezgodne z prawem.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka - zdjęcia z mszy:

Przeczytaj więcej
Komentarze