18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie dał zjeść na krzywy ryj

Polak zaatakował dzika na plaży. Walka o jedzenie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.07.2023  16:45
Polak zaatakował dzika na plaży. Walka o jedzenie
Polak zaatakował dzika na plaży. Walka o jedzenie Fot: Karol Makurat/REPORTER, YouTube

Atak dzika na plaży nad polskim morzem? Tym razem w Sopocie to Polak zaatakował dzika. Okazało się, że dzika świnia przegrała pojedynek z plażowiczem. Polska husaria w natarciu!

Dziki nad polskim morzem coraz śmielej szukają jedzenia. Polacy zaczynają jednak stawiać opór świniowatym głodomorom. 8 lipca na plaży w Sopocie, zwierzę węszące za smakołykami, trafiło na bardzo odważnego turystę.

Atak dzika na plaży. Polak poskromił świnię

Roznegliżowany plażowicz stanął z dzikiem w szranki. Pozycja bojowa, garda, gotowy do walki! Po krótkiej kalkulacji zwierzę odpuściło i poszło jeść na krzywy ryj gdzie indziej. Porwał innym plażowiczom torbę z jedzeniem i czmychnął w chaszcze.

W kierunku dzika zaczął zmierzać też wcześniej wspomniany mężczyzna, który kilkadziesiąt sekund wcześniej wygrał psychologiczną walkę ze zwierzęciem. Nie wiadomo, jak potoczyły się losy dzika ani czy plażowiczowi udało się wyszarpać złupioną reklamówkę- relacjonuje portal turysci.pl.

Władze nadmorskich miejscowości apelują, by zachować porządek na plażach i nie dokarmiać dzikich zwierząt. Polacy jednak nie słuchają ostrzeżeń i zdarza im się dokarmiać dziki chipsami i lodami!

Spotkanie z dzikiem. Jak się zachować?

Służby informują co zrobić gdy spotka się dzika. Przede wszystkim nie należy uciekać, dotykać zwierząt i szczuć psem. Najlepiej oddalić się powoli i bez gwałtownych ruchów.

Niestety, dochodzi też do tragedii. Jak donosi Onet, w Łazach rozjuszony łoś kopnął plażowicza w głowę. Łosia przepędzono do lasu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Dzik na plaży w Sopocie. Polak stanął do walki [WIDEO]

logo Tu się dzieje