18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policyjny pościg po polsku. 20-latek wyskoczył z jadącego auta [WIDEO]

Redakcja
28.01.2019  13:29
Policyjne pościgi samochodowe także w Polsce. Ten przestepca chciał być jak postać z filmu akcji. Scena kaskaderska i skok z samochodu słabo mu jednak wyszła
Policyjne pościgi samochodowe także w Polsce. Ten przestepca chciał być jak postać z filmu akcji. Scena kaskaderska i skok z samochodu słabo mu jednak wyszła Fot: Policja.gov.pl

Policyjne pościgi samochodowe jak sceny z filmów akcji także na polskich drogach. Może nie wyglądają jak te z filmu „Szybcy i wściekli”, albo chociaż „Diablo. Wyścig o wszystko”, ale to na pewno hity internetu.

Torzym. Policjanci z sulęcińskiej drogówki ruszyli w pościg za podejrzanym 20-latkiem w mercedesie. Auto nie dało sobie rady z leśna wyboistą drogą i nastąpiła awaria miski olejowej. Mężczyzna wyskoczył więc z jadącego auta jak kaskader i zaczął uciekać pieszo. I tak trafił w ręce policjantów.

Jak podaje policja, poszukiwany miał być doprowadzony do zakładu poprawczego z powodu popełnionych przestępstw. Był oskarżony o oszustwa internetowe. Teraz odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień.

ZOBACZ TEŻ: Polska policja i portret pamięciowy. Szukają kosmity?

Policyjny pościg po polsku:

Przeczytaj więcej
Komentarze