18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerwane poszukiwania i wizja

Jasnowidz wie gdzie jest Starak! "Patrzyłam na jego twarz"

21.08.2019  21:52
Piotr Woźniak-Starak zostanie odnaleziony przez jasnowidza? Szokująca wizja
Piotr Woźniak-Starak zostanie odnaleziony przez jasnowidza? Szokująca wizja Fot: Grzegorz Kaminski/East News

Piotr Woźniak-Starak nadal nie został odnaleziony, chociaż poszukiwania trwają już czwarty dzień. Media poinformowały, że akcja poszukiwawcza została po raz kolejny wstrzymana. Tymczasem w sprawie wypowiedziała się popularna jasnowidz, a jej wizja jest dość mroczna. Czy jest szansa, że milioner nadal żyje?

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach w nocy z soboty na niedzielę i od tamtej pory trwają poszukiwania prowadzone przez wiele różnych służb. Jak podaje radiozet.pl, w środę milioner nadal nie został odnaleziony, a w godzinach wieczornych rzeczniczka giżyckiej policji asp. Iwona Chruścińska poinformowała, że poszukiwania zostały przerwane. Ratownicy wypłyną na jezioro w czwartek rano.

Wiadomo już, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć. Pojawiają się też nowe relacje świadków, którzy sugerują, że policja kłamie, a poszukiwania mogą być prowadzone w niewłaściwym miejscu.

Tymczasem sprawą zajęła się jasnowidzka i analityczka ds. osób zaginionych Maja Danilewicz. Jak podaje na swoim blogu, Piotr Woźniak-Starak może znajdować się na jednej z wysp. Podała dokładną lokalizację i zaznaczyła ją na mapie.

Patrzyłam na jego twarz, on był cały czas smutny, zamyślony, myślami gdzieś bardzo daleko, nie był szczęśliwy i nie chodzi tutaj o jego związek. Normalny chłopak z troskami wypisanymi na twarzy taki typ człowieka "kameleona" – napisała Danilewicz.

Danilewicz wypowiadała się jakiś czas temu także w sprawie zaginięcia Dawida Żukowskiego. Miała wówczas mroczne wizje, w których widziała „przewodnika duchowego”.

Czy jasnowidz wie gdzie jest Piotr Woźniak-Starak?
Czy jasnowidz wie gdzie jest Piotr Woźniak-Starak? Fot: Maja Danielewicz
Przeczytaj więcej
Komentarze