18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ciągle zaginiony

Poszukiwania Woźniaka-Staraka utrudnione. Wkracza prokuratura

21.08.2019  09:40
Poszukiwania Woźniaka-Staraka utrudnione. Wkracza prokuratura
Poszukiwania Woźniaka-Staraka utrudnione. Wkracza prokuratura Fot: PWSAWS/Instagram

Rozpoczął się czwarty dzień poszukiwań producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Służby pracują mimo trudnych warunków, sprawą zajęła się prokuratura.

Warunki atmosferyczne utrudniają akcję poszukiwawczą na jeziorze Kisajno - podaje wp.pl. Służby, mimo silnego deszczu i wiatru, wkraczają na akwen i nadal - jak zapewniają - do skutku, będą szukać miliardera Piotra Woźniaka-Staraka.

Właśnie wypływamy na wody, jest silny wiatr i wysoka fala. Czekamy na małą zmianę pogody

- poinformował Maciej Rokus z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Wszczęto śledztwo

Śledczy coraz częściej mówią o tym, że szukają ciała Piotra-Woźniaka-Staraka. Szanse na to, że miliarder żyje, są ich zdaniem niewielkie. Starają się jednak nie tracić nadziei.

Tymczasem w sprawę zaangażowała się prokuratura w Giżycku. Śledztwo dotyczyć ma spowodowania wypadku w ruchu wodnym "ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym" - podaje "Twój Kurier Olsztyński".

W dniu 20 sierpnia 2019r. Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć - informuje rzecznik PO w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.

Zaginięcie Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Miliarder pływał motorówką z tajemniczą 27-latką, gdy w czasie manewru oboje wpadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć na brzeg, mężczyzna zaginął.

Tej nocy wyjątkowo nie towarzyszyła 39-latkowi ochrona. Kilka godzin wcześniej miał odprawić ją po kolacji z rodziną.   

Przeczytaj więcej
Komentarze