18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niebezpieczna moda

Pożar wybuchł przez elektryczną hulajnogę. Awaria w Gdyni

28.08.2019  13:14
Pożar wybuchł przez elektryczną hulajnogę. Awaria w Gdyni
Pożar wybuchł przez elektryczną hulajnogę. Awaria w Gdyni Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Elektryczne hulajnogi przynoszą wszystkim więcej złego, niż dobrego. Przez awarię jednej z nich - w Gdyni wybuchł pożar. 

Elektryczne hulajnogi to najnowszy krzyk mody. W polskich miastach możemy zobaczyć wielu fanów tego nowego środka transportu. Niestety, jest to moda nie tylko fajna, ale również bardzo niebezpieczna - co pokazują liczne wypadki podróżujących na tych sprzętach osób.

Elektryczna hulajnoga stanęła w ogniu

Poza wypadkami zdarzyć się może, że hulajnoga taka doprowadzi... do pożaru. Tak było w Gdyni, gdzie awaria modnego sprzętu wznieciła ogień. Strażacy zmuszeni byli interweniować.

W wyniku pożaru spłonęło całe wyposażenie balkonu, na którym znajdowała się hulajnoga elektryczna. Strach pomyśleć, do czego doszłoby, gdyby była ona w mieszkaniu. Szczęśliwie tym razem nikomu nic się nie stało.

To już drugi pożar spowodowany przez hulajnogę elektryczną w Trójmieście. W ubiegłym tygodniu zapaliła się jedna z miejskich maszyn - do zapłonu doszło w baterii pozostawionej na chodniku hulajnogi.

Przeczytaj więcej
Komentarze