18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Atak nożownika na prezydenta Siedlec

01.04.2019  12:22
Byłyy prezydent siedlec Wojciech Kudelski zaatakowany przez nożownika
Byłyy prezydent siedlec Wojciech Kudelski zaatakowany przez nożownika Fot: Facebook/Wojciech Kudelski

W poniedziałek rano były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski został zaatakowany nożem. Polityk trafił do szpitala z rozległymi ranami brzucha, które zagrażały jego życiu.

Wojciech Kudelski przeszedł operację, jego stan jest stabilny - informowali lekarze na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

W poniedziałek rano wieloletni prezydent Siedlec, a dziś radny Sejmiku Wojewódzkiego, został zaatakowany przez nożownika. Sprawca dokonał napaści w okolicach domu ofiary. Po wszystkim uciekł z miejsca zdarzenia i teraz szuka go policja.

Były prezydent Siedlec przeszedł operację

Wojciech Kudelski został przewieziony do szpitala, gdzie od razu trafił na blok operacyjny. Jak informują lekarze - rany były rozległe i bezpośrednio zagrażały jego życiu.

Pacjent bardzo szybko został zdiagnozowany, trafił (do szpitala) z urazami, które w sposób bezpośredni (...) zagrażały życiu i zdrowiu, przede wszystkim jego życiu - powiedział na briefingu prasowym Mariusz Mioduski z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Polityk jest już po operacji, a lekarze jego stan uznają za stabilny. Nie oznacza to jednak, że nie istnieje już zagrożenie dla życia mężczyzny.

Przeczytaj więcej
Komentarze