18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

brutalna zabawa

To nie dzieci, to bestie. Skatowały zająca, kopały go jak piłkę

27.08.2019  16:07
To nie dzieci, to bestie. Skatowały zająca, kopały go jak piłkę
To nie dzieci, to bestie. Skatowały zająca, kopały go jak piłkę Fot: Shutterstock

Dziki zając stał się ofiarą grupy dzieci z Przemyśla. Znaleziony w trawie zamienił się w obiekt brutalnej zabawy - jego oprawcy byli bezwzględni.

Co zrobić ze znalezionym na łące zającem? Najlepiej - o ile nie wymaga pomocy - zostawić go w spokoju. Niestety, inne spojrzenie na podobną sytuację miały dzieci z Przemyśla.

Zając jak zabawka

Grupa brutalnych nieletnich znalazła zająca w trawie i zrobiła sobie z niego zabawkę. Zwierzak był kopany jak piłka i targany za uszy. Omal nie przypłacił spotkania z młodymi ludźmi życiem.

Malutka kulka cieszy najbardziej, znaleziona w trawie jest jak zdobycz. Igor nie miał szczęścia. Porwano go z zielonego zakątka. Zabrano wbrew woli. Oddano na ZABAWKĘ. Służył dzieciom jako piłka do kopania, torba do noszenia za uszy

- czytamy na Facebooku Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu.

Na szczęście "zabawę" dzieci zauważył sąsiad i odebrał im zwierzaka. Szarak trafił do Ośrodka w stanie ciężkim, a lekarze przez kilkanaście godzin walczyli o jego życie.

Trafił w stanie krytycznym, kilkanaście godzin walczyliśmy o jego życie. Rtg wykazało złamanie, do tego urazy wewnętrzne, niedożywienie i paniczny stres. Walczymy dołączcie

- piszą pracownicy Ośrodka.

Przy okazji proszą o pomoc - zbierają pieniądze na leki i rehabilitację dla zajączka. Szczegóły zbiórki podają na Facebooku.  

Przeczytaj więcej
Komentarze