18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za akcja

Przerażające chwile grozy. Chłopczyk na parapecie ósmego piętra

13.08.2019  20:49
Przerażające chwile grozy. Chłopczyk na parapecie ósmego piętra
Przerażające chwile grozy. Chłopczyk na parapecie ósmego piętra Fot: Twitter

Czasami zdarzają się rzeczy, które najodważniejszych ludzi zdjęłyby przerażeniem. Tak było w tym przypadku. Pewien chłopczyk znalazł się na parapecie 8-ego piętra, tragedia była dosłownie o krok. 

Przerażające sceny miały miejsce w Warszawie. Konkretnie do zdarzenia doszło przy ul. Czerniakowskiej - to tam, w jednym z bardzo wysokich bloków, wydarzył się dramat. 

Chłopczyk utknął na parapecie na ósmym piętrze bloku

Mały chłopiec utknął na zewnętrznym parapecie mieszkania znajdującego się na ósmym piętrze. Około godziny 17 zauważyli go lokalni mieszkańcy - dziecko stało w samych majteczkach na skraju okna i wszystko wskazywało na to, że dojdzie do tragedii.

Na szczęście dzięki interwencji służb - udało się uniknąć najgorszego. Na miejsce od razu wezwano straż pożarną, która podjęła wzorowe działania. 

Jak się okazało, chłopczyka na parapecie uwięził jego brat. Drugie dziecko prawdopodobnie nie zdawało sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje może mieć jego czyn. 

Dramat trwał dobre kilka minut, a z dołu wszystko obserwowały tłumy gapiów. Aktualnie śledczy ustalają, czy w mieszkaniu byli wtedy dorośli. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej