18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeszedł operację

Pudzian nie może chodzić. "Śrubki w tyłku"

Wojciech Kozicki
09.04.2019  15:31
Mariusz Pudzianowski i zerwany mięsień - czy to koniec jego kariery w KSW?
Mariusz Pudzianowski i zerwany mięsień - czy to koniec jego kariery w KSW? Fot: Facebook.com/Mariusz Pudzianowski

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski cierpi. Jego ostatnia walka na KSW 47 w Łodzi skończyła się porażką. Wygrał Szymon Kołecki, a Pudziana dodatkowo pokonała kontuzja. Opublikował zdjęcie pokiereszowanej nogi i założonych szwów po operacji. Czy to koniec jego kariery?

Mariusz Pudzianowski najwyraźniej nie prędko stoczy kolejne walki w KSW. Musi odpuścić sobie treningi przynajmniej na kilka tygodni. Podczas walki na KSW 47 jego mięsień dwugłowy uda nie wytrzymał i Dominator nie dał rady sam wyjść z oktagonu.

Kontuzja Pudziana

Kontuzja okazał się bardzo poważna i najsilniejszy człowiek na świecie był operowany. Pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie rany i szwów. Okazuje się, że w jego dolne partie części ciała wkręcono śruby, aby umożliwić zawodnikowi dojście do zdrowia.

Dwugłowy był kompletnie cały urwany i uciekł sobie w dół. Ale już wrócił na swoje miejsce za sprawą kilku panów – pisał Mariusz Pudzianowski na Facebooku.
Czytaj także