18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znokautował swój wizerunek

Pudzian żartuje z gwałtu. To dla niego jak zakupy

08.07.2019  10:13
Pudzianowski i żarty z gwałtu - były strongman nokautuje własny wizerunek
Pudzianowski i żarty z gwałtu - były strongman nokautuje własny wizerunek Fot: Andrzej Kulpita/East News

Mariusz Pudzianowski, były strongman i być może jeszcze kiedyś zawodnik KSW, sam sobie zdaje ciosy. Najpierw ostro wypowiadał się o gejach, a później do sieci trafiło wideo z nalotu na hotel, którego dokonał wraz z ekipą osiłków. Teraz sam sprowadził swój wizerunek do parteru.

Gwałt małżeński to zdaniem internautów nie jest temat do żartów. Mariusz Pudzianowski przekonał się o tym, gdy na swoim Facebooku porównał go do „zakupów bez męża”. Uderzyło w niego bezlitosne tsunami hejtu, ale on nadal nie uważa, że opublikował coś niestosowanego. Co więcej, nawet nie skasował posta i kontrowersyjnej grafiki, chociaż w komentarzach aż się zagotowało.

Chłopie nie napinaj się to tylko durny mem z neta. Odrobinę dystansu a jak nie masz dystansu nie zaglądaj tu!! ja nie "zupa ogórkowa aby mnie każdy lubił” – tłumaczył się Pudzianowski jednemu z użytkowników Facebooka.

Jedna z komentujących osób napisała, że Pudzian najwyraźniej przesadził ze sterydami i mają one negatywny wpływ na pracę jego mózgu. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci deklarują całkowity brak szacunku do Pudzianowskiego i oskarżają go o seksizm.

Powrót Pudziana

Pudzianowski zapowiedział, że być może 7 grudnia powróci do KSW i stoczy walkę rewanżową w Gliwicach. Czy jednak federacja będzie chciała sportowca, którego wizerunek otrzymał tak wiele ciosów?

Czytaj także