18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Broni nauki o masturbacji w szkołach

Paweł Rabiej: "Nazywanie LGBT pedofilią będzie ścigane"

Redakcja
06.03.2019  15:52
Paweł Rabiej: "Nazywanie LGBT pedofilią będzie ścigane"
Paweł Rabiej: "Nazywanie LGBT pedofilią będzie ścigane" Fot: VIPHOTO/East News

Deklaracja LGBT w Warszawie i edukacja seksualna w szkołach to temat wywołujący coraz większe kontrowersje. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej ostro odpowiedział Konradowi Berkowiczowi (partia Wolność) i groził „ściganiem”. Odpowiedział na zarzut, że karta LGBT to pedofilia.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał niedawno deklarację LGBT. Paweł Rabiej zaprzeczył jednak w „Superstacji”, że chcą wprowadzić edukację seksualną dzieci w programie żłobkowym i przedszkolnym. Ma ona być obecna jedynie w szkołach. Ostrzega, że kto będzie rozpowszechniał fałszywe informacje na ten temat, może liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Osoby, które zrównują LGBT z pedofilią, będą ścigane przez prezydenta i miasto stołeczne Warszawa – ostrzega Paweł Rabiej. (youtube.com/Superstacja)

Konrad Berkowicz kontra deklaracja LGBT

Wcześniej Konrad Berkowicz stwierdził, że deklaracja LGBT wymusza na nauczycielach obowiązek uczenia dzieci masturbacji. Zdaniem Rabieja deklaracja ma być zgodna ze standardami WHO i oparta na badaniach m.in. psychologów.

Członek partii Wolność zwrócił uwagę, że dokument WHO zawiera obowiązkowy punkt o nauczeniu dzieci w wieku 0-4 lat. Pojawiają się w nim „rozmowa o przyjemnych i nieprzyjemnych dotyczących odczuciach własnego ciała, życzeń i granic np. w kontekście zabaw w lekarza, osiągnięcie dobrego samopoczucia”, nauczanie dzieci czerpania radości z dotykania własnego ciała oraz masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa.

Karta LGBT+

Karta LGBT+ jest propozycją realizacji czynności parapedofilskich bez zgody rodziców. Jest to dyskryminacja rodziców, którzy się na ten sposób edukacji nie zgadzają. Uczenie np. 12-letniej dziewczynki przez obcego mężczyznę, jak czerpać przyjemność  z masturbacji, uznałbym za akt molestowania pedofilskiego – stwierdził Berkowicz. (youtube.com/Superstacja)

Paweł Rabiej i edukacja seksualna w szkołach

Rabiej podkreśla, że deklaracja jest potrzebna, by zapewnić bezpieczeństwo osobom LGBT, które mieszkają w Warszawie. W szkołach będzie „latarnik”, który pomoże dzieciom z problemami. Burzę medialną wokół deklaracji nazwał mową nienawiści. Podkreślił, że edukacja seksualna w szkołach będzie prowadzona od czwartej klasy. Berkowicz przypomniał mu jednak, że dzieci mają wówczas mniej niż 15 lat i zgodnie z prawem rozmawianie z nimi o masturbacji to akt pedofilski.

Berkowicz, Rabej, pedofilia i edukacja seksualna LGBT:

logo Tu się dzieje