18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg maczał w tym palce?

Radio Maryja zna przyczynę wycieku ścieków do Wisły!

05.09.2019  17:57
Ścieki z Warszawy i audycja z Torunia
Ścieki z Warszawy i audycja z Torunia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Wyciek ścieków w Warszawie do Wisły wciąż nie został powstrzymany. Podana została również przyczyna awarii oczyszczalni „Czajka”, chociaż nie wszyscy ufają Trzaskowskiemu pijącemu wodę z kranu. Tymczasem pewien ksiądz odkrył dlaczego doszło do katastrofy. Ktoś tu chyba wypił za dużo wody z Wisły...

Awaria oczyszczalni Czajka w Warszawie – dlaczego ścieki popłynęły do Wisły? Trzaskowski wyjaśnił jaka była przyczyna awarii, ale niektórzy mu nie wierzą i podejrzewają, że coś tu śmierdzi. Radio Maryja rozwiązało jednak zagadkę ścieków. Okazuje się, że Bóg tu nieźle namieszać.

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz na antenie Radia Maryja twierdzi, że wyciek ścieków to… kara boska! Wspomniał też o katastrofie USA, którą miał zesłać Bóg z powodu rozwijającego się przemysłu pornograficznego.

29 sierpnia pojawiła się informacja, że w wyniku awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie fala nieczystości zmierza do Płocka. Awaria miała miejsce 27 sierpnia – dzień po uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej. Natomiast 27 kwietnia w Płocku rozpoczęła się profanacja obrazu Pani Częstochowskiej -  powiedział ksiądz Bortkiewicz w audycji "Aktualności dnia". (natemat.pl)

Przypominamy, że w kwietniu w Płocku ktoś naklejał „tęczową Matkę Boską” m.in. na przenośne toalety. Ksiądz stwierdził, że skoro miało to związek z nieczystościami, to teraz leją się one do Wisły. Trzeba przyznać, nieźle popłynął...

Można nadać interpretację tym wydarzeniom w ten sposób, że jakaś grupa mieszkańców Płocka zapragnęła niezwykle mocno uhonorować fekalia toalety, naklejając tam najświętsze wizerunki. Skoro tak bardzo pragnęła zwrócić uwagę na nieczystości, to w tej chwili te nieczystości napływają – powiedział ks. prof. Paweł Bortkiewicz. (radiomaryja.pl)

Pozostaje jednak pytanie, czym zgrzeszyli Polacy, że Bóg ukarał ich Radiem Maryja...

Czytaj także