18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pracownik TVP zdewastował park narodowy? Internauci oburzeni

Redakcja
13.12.2018  14:43
poszwiński tvp
poszwiński tvp Fot: twitter.com/bogdan607

Radosław Poszwiński z TVP.info po raz kolejny wywołał w sieci skandal. Internauci oskarżają go o dewastację parku narodowego, Poszwiński zaprzecza.

Polski internet huczy o rzekomym akcie wandalizmu, jakiego miał dopuścić się pracownik tvp.info. Radosław Poszwiński podczas wycieczki po słynnej dolinie Wadi Rum w Jordanii miał wyryć na skale hasło „TVP INFO FOREVER”.

Jako pierwszy taką informację podał portal Donald.pl. Po fali krytyki Poszwiński szybko usunął zdjęcie promujące jego pracodawcę, pozostałe wspomnienia z podróży zachował. Internauci byli szybsi i zdążyli zrobić zrzuty ekranu.

Jeszcze tego samego dnia Poszwiński zdementował te informacje. Na Twiterze przekonuje, że to zwyczajny fake news. Zapewnia: "Niczego nie zdewastowałem i niczego nie wyryłem".

Poszwiński, jako Bogdan 607, już wcześniej zasłynął z kontrowersyjnych wpisów na Twitterze. To właśnie on ujawnił zdjęcie Ryszarda Petru i posłanki Schmidt lecących na Maderę, a także twierdził, że „Żydzi są odpowiedzialni za Holocaust, ponieważ nie zrobili nic, by go powstrzymać”. Po wygranej PiS w wyborach Poszwiński dostał angaż w TVP Info jako specjalista od mediów społecznościowych. Wówczas z jego konta zniknęło ok 200 tys. kontrowersyjnych wpisów.

ZOBACZ TEŻ: Propaganda w "Klanie" w TVP?

Przeczytaj więcej
Komentarze