18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Akcja poszukiwawcza trwa

Rodzina Staraków wynajęła firmę detektywistyczną. Robią, co mogą

20.08.2019  11:00
Rodzina Staraków wynajęła firmę detektywistyczną. Robią, co mogą
Rodzina Staraków wynajęła firmę detektywistyczną. Robią, co mogą Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Trwa akcja poszukiwawcza zarządzana przez służby. Teraz w działania włączyła się firma detektywistyczna, wynajęta przez rodzinę milionera. 

Wieść o tym, że Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno, zszokowała nas wszystkich. Po początkowym milczeniu ze strony żony i rodziny - pojawiły się pierwsze kroki, które oficjalnie podjęli w tej dramatycznej sytuacji.

Wedle obecnych wiadomości przypuszczać możemy, że Woźniak-Starak wypadł z motorówki, którą płynął z tajemniczą 27-latką. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, a po milionerze wszelki ślad zaginął.

Starakowie wynajmują prywatnych detektywów

Piotr Woźniak-Starak jest producentem filmowym, a prywatnie mężem gwiazdy TVN - Agnieszki Woźniak-Starak. Pochodzi z bardzo zamożnej rodziny - jest pasierbem miliardera. Rodzina dokłada aktualnie wszelkich starań, by zaginiony odnalazł się cały i zdrowy - chociaż nadzieja na to zdecydowanie maleje. 

Skupiamy się na poszukiwaniach na wodzie. Sytuacja jest dynamiczna. zakres działań jest rozszerzany i włączane są kolejne jednostki - mówiła dla PAP Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Aktualnie Starakowie postawili na firmę detektywistyczną. Chociaż na miejscu bardzo intensywnie pracują służby - najwyraźniej uznali, że to za mało. Wiadomo również, że wynajęli własną grupę ekspertów.

Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi m.in. o ekipę specjalistów od poszukiwań podwodnych, którzy mają doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt potrzebny w akcjach na dużych głębokościach - donosi WP.

Trzymamy kciuki za odnalezienie 39-latka. 

logo Tu się dzieje