18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ryanair wycofuje się z lotniska w Warszawie

Redakcja
23.11.2018  10:24
ryanair warszawa
ryanair warszawa Fot: EMMANUEL DUNAND/AFP/East News

Tanie linie lotnicze Ryanair zawieszają ostatnie połączenia z lotniska Chopina w Warszawie. Z kolei w 2019 roku uruchomią w Polsce kolejne połączenie wewnątrzkrajowe – donosi Business Insider.

Irlandzkie linie Ryanair zawieszają połączenie między Warszawą a Szczecinem. Oznacza to, że popularny przewoźnik kompletnie zniknie z lotniska Chopina w Warszawie. Ostatni lot do Szczecina jest zaplanowany na 7 stycznia. Pasażerowie, którzy zarezerwowali już późniejszą podróż otrzymają zwrot pieniędzy. 

Dobra wiadomość jest taka, że Ryanair uruchomi w Polsce zupełnie nowe połączenie - pomiędzy Krakowem a Szczecinem. Osoby, które często podróżują na tej trasie, mają powody do zadowolenia, bo ceny biletów mają być wyjątkowo konkurencyjne.

Promocja Ryanair: Kraków – Szczecin

Pierwsze Boeingi z Krakowa do Szczecina wystartują w kwietniu 2019 roku. Lot potrwa 1 godzinę i 15 minut. Ze stolicy Małopolski samoloty będą startować o godz. 11 i lądować w Szczecinie o 12.15. Z kolei rejsy powrotne planowane są na godz. 12.14. Pasażerowie będą w Krakowie o 13.55.

Z okazji zapowiedzi nowego połączenia Ryanair kusi promocją. W styczniu ceny na loty ze Szczecina zaczynają się od 17,63 zł. Bilety będzie można nabyć na stronie przewoźnika. 

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze