18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można u niego zarobić krocie

Rydzyk się bawi, kosztów nie liczy. Rozdaje pieniądze

12.07.2019  10:30
Rydzyk się bawi, kosztów nie liczy. Rozdaje pieniądze
Rydzyk się bawi, kosztów nie liczy. Rozdaje pieniądze Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

U Tadeusza Rydzyka wielu pracowników znalazło bardzo ciepły kąt. Przedsiębiorczy redemptorysta dba o nich i rozdaje podwyżki. Aktualnie zarabiają krocie. 

Tadeusz Rydzyk kojarzy się wszystkim w kraju nad Wisłą z pieniędzmi. Okazuje się, że przedsiębiorczy duchowny nie ma przysłowiowego węża w kieszeni. Ostatnio przyznał swoim pracownikom podwyżki. Ich miesięczna pensja to dla wielu Polaków marzenie ściętej głowy.

Rydzyk się bawi, podwyżki rozdaje

Ponieważ interesy idą Rydzykowi fenomenalnie - nie żałuje swoim ludziom luksusów. Aktualnie przyznał pracownikom Fundacji Lux Veritatis znaczącą podwyżkę. W 2017 roku ich średnie zarobki wynosiły ok. 7 tys. zł miesięcznie, a teraz te same osoby zarabiają aż... 9 tys. zł!

Widać Rydzyk nie tylko ma delikatną manię wielkości (przypominamy, że w jednej ze świątyń w Toruniu jego gigantyczna podobizna znajduje się na witrażu), ale również lekką rękę. Możliwe, że to jest tajemnica, która pokazuje, dlaczego ludzie o. Tadeusza na ogół go nie opuszczają przez lata.

W całej gospodarce obserwujemy wyraźny wzrost wynagrodzeń. Najwięcej zyskują pracownicy niewykwalifikowani, ale także ci szczególnie poszukiwani: księgowi, ludzie zajmujący się pracą biurową, pracownicy techniczni –  mówiła dla „Super Expressu” ekonomista Marek Zuber. 

Co jak co, ale praca u Rydzyka na pewno dostarcza mocnych wrażeń. 

logo Tu się dzieje