18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rydzyk upadł na głowę?

Radio Maryja dziękuje narodowcom za obronę Jasnej Góry przed LGBT

17.06.2019  11:45
Radio Maryja dziękuje narodowcom za obronę Jasnej Góry przed LGBT
Radio Maryja dziękuje narodowcom za obronę Jasnej Góry przed LGBT Fot: MAREK BARCZYNSKI i Karol Porwich/East News

To już jest jakieś totalne kuriozum! Radio Maryja podziękowało narodowcom za... obronę Jasnej Góry przed LGBT. Rydzyk i jego ludzie do reszty upadli na głowę?

Jasna Góra i szturm środowisk LGBT? Tak to mniej więcej widziało otoczenie Radia Maryja. Po drugiej stronie stali policjanci i dziesiątki narodowców, którzy "bronili" świętego miejsca. 

Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja wspinają się na wyżyny abstrakcji. W ich oczach odbyła się prawdziwa walka o święte miejsce, a świadczy o tym fakt, że potem dziękowali oni narodowcom za ich "dzielną postawę". 

Radio Maryja dziękuje narodowcom

W Częstochowie przeszedł II Marsz Równości pod hasłem: "Częstochowa tęczy nie chowa". Zgromadzenie na każdym kroku spotykało się z kontrmanifestacjami. Zmusili oni nawet policję do użycia gazu pieprzowego. Sceny rozgrywały się więc dantejskie. 

Kontrmanifestanci zawiązali swoje zgromadzenie wcześniej, za pomocą mediów społecznościowych. Nazwali się: "Męską obroną Jasnej Góry przeciw paradzie LGBT". Nawoływali do udziału w niej: "wszystkich gorliwych i odważnych mężczyzn, by stanęli razem ramię w ramię, u stóp swojej Królowej i modlili się o łaskę nawrócenia dla organizatorów marszu, jak również jego uczestników".

Marsz Równości w tym samym dniu, kiedy zaplanowana jest przybywająca od lat tradycyjna pielgrzymka dzieci na Jasną Górę, nie jest przypadkiem. To celowa prowokacja wymierzona w dzieci, w całą katolicką Polskę - twierdził metropolita częstochowski, abp Wacław Depo.

Przez to wszystko, co mieli w głowach ludzie przeciwni ruchom LGBT, trudno się dziwić, że Radio Maryja postanowiło podziękować "dzielnym obrońcom".

Brakuje na to słów odpowiedniego komentarza. 

Czytaj także