18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jak po bombie

Zakupokalipsa w Tesco! Ludzie biją się o towar, "szarańcza!" [WIDEO]

05.08.2019  18:35
Zakupokalipsa w Tesco! Ludzie biją się o towar, "szarańcza!" [WIDEO]
Zakupokalipsa w Tesco! Ludzie biją się o towar, "szarańcza!" [WIDEO] Fot: Rzeszów news/YouTube/Printscreen

Sieć Tesco likwiduje część ze swoich sklepów w Polsce i wyprzedaje towar w mocno obniżonych cenach. Reakcja klientów? Szturmują hipermarkety. W ich wnętrzach rozgrywają się iście dantejskie sceny!

Klienci jak szarańcza - głosi lokalny serwis nowiny24.pl. O co chodzi? O mieszkańców Rzeszowa, którzy szturmem ruszyli na podbój Tesco. A wszystko przez to, że sklep za chwilę zostanie zlikwidowany.

Wszystkich pracowników sklepu czekają za chwilę zwolnienia. Nie dość, że stracą pracę, teraz przeżywają inne piekło. Mieszkańcy Rzeszowa pokazali im, ile są w stanie zrobić, by zdobyć przeceniony towar. A przyznać trzeba, że ceny niektórych produktów są zaskakująco - i dla klientów kusząco - niskie.

Klienci = szarańcza

Jedna z pracownic sklepu przy ul. Powstańców w Rzeszowie nie wytrzymała i doświadczeniami z ostatnich dni w pracy podzieliła się z prasą. Nie szczędzi gorzkich słów klientom. Twierdzi, że wychodzi z nich to, co najgorsze...

Jest jak po bombie. Masakra to mało powiedziane. Kolejki do czytników, cena nie pasuje to towar na ziemię lub gdzie popadnie i szukają dalej. Najgorzej jeżeli to towar jest z chłodni: masła, szynki, mrożonki. To wszystko idzie potem na zmarnowanie. Ja rozumiem, że są tanie kosmetyki i chemia, spożywka i artykuły dziecięce, ale przecież to nie koniec świata, aby tak się zachowywać - powiedziała serwisowi nowiny24.pl.

To nie koniec. Pani donosi, że ludzie nie tylko robią potworny bałagan i rzucają towarami, ale wręcz biją się o produkty!

Klienci wyrywają towar z półek, a nawet z wózków od innych klientów. A co nie pasuje na ziemię. Ten porozrzucany towar pracownicy zbierają z powrotem na magazyn, aby go posortować i z powrotem ułożyć na swoim miejscu w sklepie. I tak w kółko. Mam dość - żali się kobieta.

W sumie pracę straci wkrótce ponad 2,1 tys pracowników Tesco w całej Polsce!

Czytaj także
Przeczytaj więcej