18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zderzenie szynobusu z samochodem. Są ofiary śmiertelne [WIDEO]

Redakcja
20.12.2018  09:47
Wypadek na przejeździe kolejowym w Rzeszowie. Szynobus/pociąg Rzeszów-Stalowa Wola kontra volkswagen polo. Wideo z wypadku trafiło do sieci
Wypadek na przejeździe kolejowym w Rzeszowie. Szynobus/pociąg Rzeszów-Stalowa Wola kontra volkswagen polo. Wideo z wypadku trafiło do sieci Fot: youtube.com/ kicha 1

Rzeszów i wypadek na przejeździe kolejowym. Szynobus zderzył się z samochodem osobowym (volkswagen polo). Są dwie ofiary śmiertelne: 27-letni kierowca i 19-letnia pasażerka. Druga 19-latka jest w stanie ciężkim.

Jak podaje rzeszow.wyborcza.pl, wypadek z udziałem szynobusu wydarzył się nieopodal miejscowości Miłocin na ul. Warszawskiej. Szynobus relacji Rzeszów-Stalowa Wola przewoził 58 osób. PKP Polskie Linie Kolejowe SA informują, że przejazd kolejowy miał prawidłowo działającą sygnalizację świetlną. Ruch pociągów wstrzymano, została uruchomiona komunikacja zastępcza.

Volkswagen był całkowicie rozbity. Siła uderzenia była na tyle duża, że szynobus przepchnął auto około 150 m. Aby ewakuować ludzi z auta, musieliśmy rozcinać blachę. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga też na miejscu po reanimacji, a trzecia w ciężkim stanie trafiła do szpitala – powiedział Rzecznik podkarpackich strażaków młodszy brygadier Marcin Betleja. (rzeszow-news.pl)

Jak podaje tvn24.pl, to nie pierwszy taki przypadek na tym przejeździe kolejowym. W kwietniu 2017 roku w tym samym miejscu ciężarówka w ostatniej chwili zjechała z torów i uniknęła zderzenia z pociągiem.

ZOBACZ TEŻ: Blachowania, wypadek na przejeździe kolejowym. Samochód kontra pociąg [WIDEO]

Rzeszów, śmiertelny wypadek. Szynobus kontra samochód osobowy:

Czytaj także
Przeczytaj więcej