18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dzika samica miała apetyt na klejnoty?

Akcja pod kołdrą. Poczuł moc pytona i wziął sprawy w swoje ręce

09.09.2019  15:48
Straszna przygoda w łóżku - czy pyton miał apetyt na klajnoty?
Straszna przygoda w łóżku - czy pyton miał apetyt na klajnoty? Fot: OTOZ Animals Oddział Oświęcim

Pewien mężczyzna poczuł coś niepokojącego pod kołdrą. Okazało się, że ma tam wielkiego groźnego pytona, który jest gotowy rzucić się na ofiarę. Nie jest to jednak scenariusz filmu dla dorosłych. Ten horror naprawdę wydarzył się w Małopolsce!

Pewien mieszkaniec Oświęcimia (osiedle Chemików) szykował się do snu, ale nagle odkrył, że pod kołdrą dzieje się coś niepokojącego. Odkrył tam długiego i groźnego... węża! Stanął jednak na wysokości zadania i nie wpadł w panikę, ale zadzwonił po pomoc. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt otrzymało od niego zgłoszenie i wkrótce przekonali się, że mówił prawdę. W jego sypialni znalazł się pyton tygrysi.

OTOZ informuje na Facebooku, że wąż został zabezpieczony i trafił do domu tymczasowym. W internecie pojawił się apel do właściciela węża, by odebrał swojego pupila po uprzednim dokonaniu jego dokumentacji. Wkrótce poinformowano, że właściciel się odnalazł i wąż wrócił do domu.

Jedna ze stacji radiowych informuje, że była to samica pytona tygrysiego, która zaginęła tydzień temu. Prawdopodobnie uciekła przez okno i po parapecie dostała się do sąsiada.