18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Poznaniu

Samolot lądował awaryjnie. Na pokładzie rozpanoszyła się śmierć

05.09.2019  10:45
Samolot lądował awaryjnie. Na pokładzie rozpanoszyła się śmierć
Samolot lądował awaryjnie. Na pokładzie rozpanoszyła się śmierć Fot: MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER

Chwile grozy miały miejsce w Poznaniu. Samolot tanich linii lotniczych Ryanair musiał lądować awaryjnie. Wszystko przez to, że w powietrzu koszmarnie poczuł się pasażer. 

Felerny samolot wyleciał z East Midlands w Anglii i miał dolecieć do Łodzi. Niestety, załoga zmuszona była wylądować awaryjnie w Poznaniu. Wszystko dlatego, że na pokładzie rozpanoszyła się śmierć. 

Śmierć zawładnęła samolotem

68-letni pasażer bardzo źle się poczuł i załoga robiła wszystko by mu pomóc. Niestety, mimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Lądowano ze względu na pacjenta, który źle się poczuł. Niestety, zmarł. Stwierdzono, że z przyczyn naturalnych – mówił rzecznik lotniska Ławica, Błażej Patryn. 

Tragiczne wydarzenie, jakim niewątpliwie była śmierć współpasażera, doprowadziło do pewnych utrudnień. Zorganizowano autobus, który dowiózł resztę osób do Łodzi. 

Ponieważ ostatecznie samolot nie doleciał do Łodzi, pojawiły się utrudnienia w drugą stronę. Dotknęły one tych, którzy mieli lecieć do Anglii. 180 pasażerów czekało na samolot do następnego dnia.  

O zmarłym mężczyźnie nie wiadomo niczego więcej. 

Przeczytaj więcej
Komentarze