18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał 67 lat

Nie żyje uczestnik "Sanatorium miłości". Odszedł Cezary Mocek

Redakcja
20.02.2019  10:24
Śmierć w "Sanatorium miłości" - nie żyje Cezary Mocek, czyli uczesnik programu TVP .W sieci można zobaczyć jego wypowiedzi i wideo z jego udziałem.
Śmierć w "Sanatorium miłości" - nie żyje Cezary Mocek, czyli uczesnik programu TVP .W sieci można zobaczyć jego wypowiedzi i wideo z jego udziałem. Fot: Facebook.com

Smutna wiadomość dla fanów programu „Sanatorium miłości”. Zmarł uczestnik show TVP Cezary Mocek (1952-2019).

Cezary Mocek z „Sanatorium miłości” nie żyje. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku poinformowano, że przyczyna śmierci seniora to nagła choroba. Plotek.pl informuje, że Mocek przebywał w szpitalu z powodu zapalenia płuc. Serwis gwiazdy.wp.pl pisze natomiast o słabym krążeniu krwi.

To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać – napisano na Facebooku programu „Sanatorium miłości”.

„Sanatorium miłości” TVP zapowiadane było jako telewizyjny hit na miarę programu „Rolnik szuka żony”. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że odcinki ogląda średnio 3,73 miliona osób. Grupa seniorów przebywająca w uzdrowisku szuka tam drugiej połówki. Pudelek.pl określił produkcję jako „program randkowy dla seniorów”.

Przeczytaj więcej
Komentarze