18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Światowa gwiazda

Oto nowy selekcjoner? PZPN komentuje

Wojciech Kozicki
23.01.2023  16:28
Santos to nowy selekcjoner Polski? PZPN komentuje, kiedy decyzja?
Santos to nowy selekcjoner Polski? PZPN komentuje, kiedy decyzja? Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski i kiedy zapadnie decyzja? Media ujawniły, że będzie nim Fernando Santos. Medialne rewelacje skomentował prezes PZPN Cezary Kulesza.

We wtorek 24 stycznia zostanie podjęta oficjalnie decyzja kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. O godzinie 13 odbędzie się konferencja prasowa na PGE Stadionie Narodowym i poznamy następcę Czesława Michniewicza. Tymczasem na lotnisku Okęcie przy wyjściu VIP dziennikarz sport.pl Kacper Sosnowski sfotografował Fernando Santosa. Były selekcjoner reprezentacji Portugalii, z którą zdobył mistrzostwo Europy i wygrał Ligę Narodów, dostanie pracę jako selekcjoner w Polsce? Rozstał się z portugalską kadrą po mundialu w Katarze i jest do wzięcia.

Santos jako nowy selekcjoner Polski? PZPN komentuje

 WP SportoweFakty skontaktowały się z Cezarym Kuleszą. Prezes PZPN skomentował doniesienia o Santosie i ewentualnym zatrudnieniu jako polski selekcjoner.

Nie byłem na lotnisku. Nie powiem ani "tak", ani "nie". Cały czas są spotkania i rozmowy. usimy jeszcze różne rzeczy poczynić, aby sztab szkoleniowy był kompletny – tajemniczo odpowiedział Cezary Kulesza. (WP SportoweFakty)

WP SportoweFakty podejrzewają, że decyzja o zatrudnieniu Santosa jeszcze nie zapadła, a wizyta w Polsce może być  „finalizowaniem długich negocjacji”. Jednocześnie dziennikarz tego portalu już tydzień temu donosił, że to właśnie Fernando Santos przejmie polską reprezentację.

Czytaj także