18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o filmie

Wiemy kiedy premiera drugiej części "Tylko nie mów nikomu"

Wojciech Kozicki
12.06.2019  14:48
Tomasz Sekielski zapowiedział, że będzie druga część filmu "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski zapowiedział, że będzie druga część filmu "Tylko nie mów nikomu" Fot: Piotr Zagiell/East News

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” okazał się hitem jeśli chodzi o oglądalność. Dzięki niemu w Polsce na dobre rozpoczęła się walka z pedofilią w Kościelce. Sekielski idzie za ciosem, będzie druga część filmu.

Tomasz Sekielski i Marek Sekielski już jakiś czas temu zapowiadali, że powstanie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu". Wreszcie padła też konkretna data premiery – produkcja ukaże się w październiku 2019 roku. Tymczasem pierwsza część filmu prawdopodobnie zostanie udostępniona na Netflixie. Wyemitowała go także telewizja TVN.

Sekielski kontra SKOK - nowy film

Sekielski chyba chce zostać Patrykiem Vegą polskiego dokumentu. Zapowiedział, że jednocześnie pracuje nad filmem dokumentalnym o aferze w SKOK-ach. Potrzebuje jednak do tego m.in. sprzętu szpiegowskiego. W internecie na Patronite.pl. poinformował, że obawia się prawników osób zamieszanych w aferę. Tymczasem niektórzy internauci obawiają się o jego zdrowie i życie w związku z poruszanym tematem.

Planujemy mieć na planie dźwiękowca z pełnym wyposażeniem, także z urządzeniami "szpiegowskimi". Po kilku miesiącach prac redakcyjnych wiemy też, że konieczne będą wyjazdy zagraniczne. To wyraźnie podnosi koszt produkcji: przeloty, hotele, zdjęcia zagranicą są dużo droższe od krajowych - zapowiada Sekielski.

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej