18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapowiada się bardzo ostro

Sekielski ostro uderzy w pedofilów. Tytuł nowego filmu

Wojciech Kozicki
15.07.2019  18:30
Tomasz Sekielski i nowy film - będzie ostrzejszy niż "Tylko nie mów nikomu"?
Tomasz Sekielski i nowy film - będzie ostrzejszy niż "Tylko nie mów nikomu"? Fot: Poznański Festiwal Kryminału Granda

Tomasz Sekielski  i jego film „Tylko nie mówi nikomu” wstrząsnął Polską, oglądalność była gigantyczna, a pedofilia w Kościele znalazła się na celowniku. Wkrótce pojawi się nowy film, którego tytuł brzmi „Zabawa w chowanego”. Czy ta premiera pogrąży Kościół w Polsce?

Bracia Sekielscy filmem „Tylko nie mów nikomu” zadali potężny cios pedofilom w sutannach, ale na tym nie koniec. Szykuje się druga część produkcji. Już jesienią w serwisie YouTube ukaże się „Zabawa w chowanego”. Są już pierwsze informacje o nowym filmie.

Zobacz także

Jak podaje zapowiedział Sekielski w mediach społecznościowych, nowy film pokaże nadużycia Kościoła i ujawni jak są one tuszowane. Nie będzie to jednak bezpośrednia kontynuacja „Tylko nie mów nikomu”. I chociaż na produkcję dokumentu zebrano już ponad pół miliona złotych, to twórcy apelują o kolejne wpłaty, ponieważ nadal brakuje środków finansowych na jego ukończenie.

Sekielscy potrzebują jeszcze 45 tys. złotych. Pieniądze mają być wykorzystane na produkcję i post-produkcję obrazu oraz zatrudnienie nowego producenta. Jednocześnie Tomasz Sekielski przygotowuje dokument o aferze SKOK, a widzowie boją się, że może stać mu się krzywda.

Sekielski o nowym filmie "Zabawa w chowanego":

Czytaj także
Przeczytaj więcej