18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda TVN naje się wstydu?

Sekielski już po operacji. Gessler: "Ten zabieg to arogancja"

28.08.2019  16:19
Sekielski walczy o życie, a Gessler krytykuje jego operację
Sekielski walczy o życie, a Gessler krytykuje jego operację Fot: Facebook, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dziennikarz Tomasz Sekielski miał poważne problemy z nadwagą, odchudzanie i dieta nie pomosły, więc zdecydował się na zabieg chirurgiczny. Zmniejszenie żołądka uratowało mu życie, ale niespodziewanie w tej sprawie wypowiedziała się Magda Gessler. Jej zdaniem resekcja to błąd i doradza jak schudnąć.

Tomasz Sekielski („Tylko nie mów nikomu”) niespodziewanie opublikował na Facebooku wideo ze szpitala i ogłosił, że jest już po operacji usunięcia części żołądka. Usunięto mu aż 10 kilogramów tego organu. Tymczasem Magda Gessler znana z programu „Kuchenne Rewolucje” ostro skomentowała wykonywanie takich zabiegów.

To jest koszerne i chrześcijańskie, ale życie nam daje stwórca. Jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o to od środka. Ja 3 razy rodziłam i 3 razy byłam na granicy śmierci – powiedziała Magda Gessler. (fakt.pl)

Dieta czy medycyna?

Restauratorka uważa, że resekcja żołądka jest arogancją wobec życia i swoich bliskich, bo grozi śmiercią i po operacji można się już nie obudzić. Jej zdaniem można dbać o formę tańcem, dobrą dieta i filozofią. Ostatnio zdecydowała się na zaskakujące wyznanie jaka jest jej dieta cud - wystarczą jej pomidory i miłość.

Tymczasem Sekielski wyznał, że zdaniem lekarzy operacja zmniejszenia żołądka była konieczna, by mógł przeżyć.

Czytaj także
Przeczytaj więcej