18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromne ryzyko i wielka afera

Sekielski kręci nowy film. Boją się o jego życie

Wojciech Kozicki
22.05.2019  12:47
Tomasz Sekielski kręci nowy film -  czy przeżyje atak na mafię i polityków?
Tomasz Sekielski kręci nowy film - czy przeżyje atak na mafię i polityków? Fot: Youtube.com/Sekielski

Tomasz Sekielski i jego brat Marek nakręcili film „Tylko nie mów nikomu” i już biorą się za następny reportaż. Na ich celowniku znalazła się afera SKOK-ów i ma to być zmasakrowanie polskich polityków. Na Patronite ruszyła już zbiórka na nowy film Sekielskiego.

Tomasz Sekielski nie odpocznie zbyt długo, bo zabiera się za nowy film. Będzie to materiał o aferze SKOK-ów, w którą są zamieszani polscy politycy. Już wiadomo, że ta produkcja będzie znacznie droższa niż „Tylko nie mów nikomu”.

Zbiórka na nowy film Sekielskiego

Sekielski uruchomił już zbiórkę na Patronite. Twierdzi, że film będzie kosztował 550 tys. złotych. Sama pomoc prawna i funkcjonowanie redakcji ma pochłonąć 150 tys. złotych. Jak na razie udało się zebrać już ponad 300 tys. złotych. Premiera zaplanowana jest na początek 2020 roku.

Autorzy spodziewają się, że pomoc prawna będzie im potrzebna. Zwrócili uwagę, że jest „jeszcze większe ryzyko”, a prawnicy Kas mogą ich atakować. Przypominają, że dziennikarze zajmujący się SKOK-ami byli wielokrotnie pozywani.

Jak doszło do przekrętu, który kosztował nas wszystkich wiele miliardów złotych? Na czym polegał skok na kasę za którym stali znani politycy, mafia, służby specjalne oraz dziennikarze? Jak doszło do masowych oszustw, wyłudzeń, wymuszeń, a nawet próby zabójstwa? Dlaczego obecna władza boi się prawy o SKOK-ach? Jakie tajemnice skrywa polityk i milioner senator Bierecki? Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość przez wiele lat broniło SKOK-i przed nadzorem finansowym? Ujawnimy nazwiska, powiązania, oraz mechanizmy funkcjonowania SKOK-ów – zapowiada Tomasz Sekielski.

Sekielski jak Andrzej Lepper?

Internauci ostrzegają w komentarzach Sekielskiego jak duże jest ryzyko i piszą, że się o niego boją. Nie chcą by „skończył jak Lepper” i apelują, by „nie popełniał samobójstwa”.

"Tylko nie mów nikomu" - będzie druga część

Sekielscy zamierzają też wrócić do tematu pedofilii w kościele. „Tylko nie mów nikomu” doczeka się wkrótce drugiej części.

Zobacz także

Sekielski kręci nowy film - reporter kontra politycy i mafia:

Czytaj także
Przeczytaj więcej