18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fragment filmu Sekielskiego o pedofilii w Kościele. „Nie chowałbym dzieci przed księdzem”

Redakcja
11.12.2018  10:11
Tomasz Sekielski kontra duchowni pedofile w polskim Kościele - szokujący fragment filmu
Tomasz Sekielski kontra duchowni pedofile w polskim Kościele - szokujący fragment filmu Fot: Facebook.com/Sekielski

Tomasz Sekielski kręci nowy film dokumentalny. Tym razem na jego celowniku są polski Kościół i księża pedofile. Zapowiada się ostrzej niż „Kler” Smarzowskiego? Fragment filmu trafił już do sieci.

Pedofilia w Kościele to temat, którym obecnie zajmuje się dziennikarz Tomasz Sekielski. Jego nowy film dokumentalny będzie miał premierę w maju 2019 roku. Ma udowodnić m.in., że walka z pedofilią wśród duchownych to fikcja.

Film nie uzyskał wsparcia żadnej z ogólnopolskich stacji. Sekielski zdecydował się więc na crowdfunding (patronite.pl). Chce w ten sposób uniknąć cenzury i nacisków. Potrzebował pieniędzy m.in. na kamery szpiegowskie i rejestratory dźwięku. Wspiera go nawet Stanisław Tym.

Mimo nacisków nie ustajemy w tropieniu pedofilów w sutannach. Tu kolejny: przyznał się do wykorzystywania małoletniego, ma ciężkie zarzuty prokuratorskie, zakaz od biskupa, jednak dalej odprawia msze, spowiada i ma kontakt z dziećmi. Właśnie tak wygląda kościelna walka z pedofilią - napisał Sekielski na swoim Facebooku.

Jak informuje „Wirtualna Polska”, Sekielski zebrał już kilkaset tysięcy złotych. Potrzebuje jeszcze 12 tys. złotych na postprodukcję.

Opublikowany fragment filmu dotyczy duchownego, któremu prokuratura postawiła zarzuty, a on nadal odprawia msze w „prywatnej kaplicy” i spowiada ludzi. W jego obronie stanął naczelny kapłan więziennictwa ks. Adam Jabłoński.

ZOBACZ TEŻ: Szokujący raport na temat pedofilii w Kościele. Setki sprawców bezkarnych

Sekielski kontra pedofilia w Kościele:

Przeczytaj więcej
Komentarze