18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cios w księży pedofilów

Film Sekielskiego o pedofilii w Kościele. Jest zwiastun

12.03.2019  14:36
Ofiary księży pedofilów przemówiły
Ofiary księży pedofilów przemówiły Fot: Facebook.com/Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele. Wkrótce premiera produkcji „Tylko nie mów nikomu”, a już teraz pojawił się zwiastun. Zapowiada się szokujący film dokumentalny.

Tomasz Sekielski opublikował zwiastun filmu „Tylko nie mów nikomu”. Jakiś czas temu w sieci udostępniono fragment filmu, a teraz pojawiła się wreszcie zapowiedź. W trailerze wypowiadają się ofiary księży pedofilów. Teaser wywołał w sieci ogromne emocje i burzliwe dyskusje.

W filmie są głośne nazwiska, które mogą wywołać szok, ważni hierarchowie. Są księża, którzy tak, jak prałat Jankowski, byli symbolami, niekoniecznie "Solidarności", ale innych dzieł bożych - jak nam się przez lata wydawało - a za tymi dziełami kryła się tragedia i cierpienie dzieci – zapowiedział Tomasz Sekielski. (Gazeta.pl)

Tomasz Sekielski i zbiórka pieniędzy na Patronite

Premiera filmu Sekielskiego o pedofilii zapowiedziana jest na 11 maja 2019 roku. Produkcja będzie dostępna za darmo na youtube.com. Były reporter "Faktów" TVN pozyskał pieniądze na film dzięki zbiórce w internecie.

Sekielski nie zamierza spocząć na laurach. Na patronite.pl ruszyła kolejna zbiórka. Niezależny producent filmowy chce nakręcić dokument, którego tematem będzie afera SKOK-ów. Zapowiedział, że na film potrzebuje 550 tys. złotych.

Tomasz Sekielski - zwiastun filmu o pedofilii w Kościele:

Przeczytaj więcej
Komentarze