18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to już przesada?

Nowy projekt Sekielskiego. "Zarobi na cudzej krzywdzie"

29.05.2019  21:06
Sekielski i koszulki z filmu "Tylko nie mów nikomu" - nie każdemu się to podoba
Sekielski i koszulki z filmu "Tylko nie mów nikomu" - nie każdemu się to podoba Fot: Facebook.com/Zdjęcia Daniela Englota

Tomasz Sekielski opublikował w sieci szokujący film „Tylko nie mów nikomu” . Okazuje się, że być może chce zarobić na popularności reportażu. Zaprezentował budzący kontrowersje sklep internetowy.

Sekielski najwyraźniej postanowił wykorzystać wyniki oglądalności „Tylko nie mów nikomu” i otworzył sklep internetowy. Można w nim za 35 złotych kupić czarne koszulki z plakatem z filmu. Internauci zarzucili mu, że chce w ten sposób zarobić na cudzej krzywdzie. W komentarzach pojawiły się sugestie, że takie koszulki nadają się idealnie na niedzielną mszę.

Przypominamy, że Sekielski nie zarobił na „Tylko nie mów nikomu”. Powiedział, że reklamy na YouTube będą wyłączone i nikt nie dostanie licencji, nie ma też mowy o lokowaniu produktu.

Sekielski na Facebooku zapewnił, że koszulki to nie jest projekt komercyjny. Będzie można je kupić tylko w przedsprzedaży do 9 czerwca. Nie trafią do regularnej oferty.

Przeczytaj więcej
Komentarze